رفتن به مطلب

هتل در Sant Pere de Ribes

.  
.

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ 4 :Sant Pere de Ribes

دیدن نقشه

هتل Masia Sumidors ستاره‌

Sant Pere de Ribes 2.7 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 130

هتل Desitges ستاره‌

Sant Pere de Ribes 2.4 کیلومتر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 131

هتل Palou ستاره‌

Sant Pere de Ribes 472 متر از مرکز شهر امتیاز: 4.5 / 5 دیدگاه‌ها 81

هتل Ibai ستاره‌

Sant Pere de Ribes 843 متر از مرکز شهر امتیاز: 4 / 5 دیدگاه‌ها 51

‎مکانهای اقامتی موجود‎‏ Sant Pere de Ribes

از اقامت خود در Sant Pere de Ribes لذت ببرید. با اقامت در هتلی که شایسته شماست، بازدید خود از Sant Pere de Ribes را به تجربه‌ای فراموش‌نشدنی تبدیل کنید. هنوز نمی‌دانید کجا اقامت کنید؟ ما در Destinia طیف گسترده‌ای از هتل‌ها در Sant Pere de Ribes، اسپانیا را به شما پیشنهاد می‌دهیم تا بتوانید بسته به انتظارات و بودجه‌تان هتل مناسب خود را بیابید. هتل‌های متعددی در Sant Pere de Ribes وجود دارند که برای سفر کاری، تعطیلات خانوادگی، استراحت آخر هفته یا گردش با دوستان در Sant Pere de Ribes ایده‌آل هستند. دلیل سفر شما هر چه که باشد، در Destinia متنوع‌ترین هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را همواره با بهترین قیمت تضمینی به شما ارائه می‌دهیم. آیا به دنبال هتل لوکس در مرکز شهر Sant Pere de Ribes هستید که دارای اسپا، دسترسی اینترنت یا استخر باشد؟ شاید هتلی که آوردن حیوانات خانگی مجاز باشد یا مرکز مراقبت از کودکان داشته باشد؟ این را هم داریم. چرا هتل‌یاب ما را امتحان نمی‌کنید؟ این راهی سریع، آسان و اثربخش برای یافتن بهترین اقامتگاه در این منطقه از اسپانیا است. چه نیاز به اتاق تک‌نفره داشته باشید یا دو نفره یا حتی سوئیت، همواره می‌توانید با موتور جستجوی Destinia بهترین پیشنهادات را پیدا کنید. کافیست چمدان‌هایتان را ببندید و از سفر خود به Sant Pere de Ribes لذت ببرید.

ممکن است علاقه مند باشید به

هتل‌ها بر اساس موضوع

Sant Pere de Ribes امروز 13°C
14°C | 9°C

در Sant Pere de Ribes، حداقل دما 9 و حداکثر آن 14 خواهد بود. هر چند هوا خنک و نه بی‌نهایت سرد خواهد بود، اما برای امروز لباس گرم توصیه می‌شود.

  • چهارشنبه
  • 12°C | 9°C
  • پنجشنبه
  • 15°C | 8°C
  • جمعه
  • 18°C | 9°C
  • شنبه
  • 16°C | 9°C

نزدیک ترین هتل ها به مرکز شهر Sant Pere de Ribes با بالاترین امتیاز هتل های هتل Palou و هتل Ibai می باشند.

اگر قصد سفر به شهر Sant Pere de Ribes با ماشین شخصی خودتان را دارید به شما پیشنهاد میکنیم هتل هایی را رزرو کنید که دارای پارکینگ باشند، مثل هتل های: هتل Palou ،هتل Masia Sumidors و هتل Desitges.

اگر در شهر Sant Pere de Ribes به دنبال هتل هایی هستید که برای افراد کم توان و معلول مناسب باشد هتل های هتل Desitges و هتل Ibai انتخاب مناسبی برای شما هستند.

طبق نظر سنجی از مسافرانمان بهترین هتل ها در شهرSant Pere de Ribes برای رفتن با کودکان هتل های هتل Desitges ،هتل Ibai و هتل Masia Sumidors هستند.

اگر به دنبال صرفه جویی در وقتتان هستنید میتوانید هتل های هتل Desitges ،هتل Palou و هتل Ibai را در شهر Sant Pere de Ribes انتخاب کنید که دارای سیستم چک این و چک اوت ویژه هستند.

بهترین هتل های استخر دار در شهر Sant Pere de Ribes هتل های هتل Palou ،هتل Masia Sumidors و هتل Desitges هستند.

در شهر Sant Pere de Ribes بعضی از هتل هایی که اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری دارند هتل Palou ،هتل Masia Sumidors و هتل Desitges هستند.

در شهر Sant Pere de Ribes هتل های هتل Desitges و هتل Ibai پذیرش 24 ساعته دارند.

در شهر Sant Pere de Ribes هتل دارای باشگاه که بالاترین امتیاز را داشته باشد هتل هتل Desitges است.

برای رزرو هتل در شهر Sant Pere de Ribes که دارای صندوق چمدان باشد، میتوانید سراغ هتل های هتل Palou ،هتل Masia Sumidors و هتل Desitges بروید.