رفتن به مطلب

پرواز به تفلیس از تبریز

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
.

پرواز به تفلیس از تبریز

پروازهای تبریز - تفلیس با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(تبریز) تبریز به (تفلیس- نوو الکسیوکا) تفلیس پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز تفلیس - تبریز خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی تفلیس - (فرودگاه تبریز) تبریز (فرودگاه تفلیس- نوو الکسیوکا) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم تفلیس - تبریز، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

تبریزو تفلیس در فاصله 423 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 00:36 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به تفلیس

همه فرودگاه‌های تفلیس

پروازها به مقصد تفلیس

پروازهای به مقصد تفلیس (گرجستان) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد تفلیس (گرجستان) نشان داده شده اند.

محبوب ترین پروازها

گزیده مسیرهایی که بیش از همه مورد علاقه کاربران Destinia بوده اند.مقصد‌های برتر در گرجستان

پرواز خود از تفلیس (گرجستان) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از تفلیس (گرجستان) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tabriz

23°C

  • 14 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Tiflis

13°C

  • 4 کیلومتردرساعت - viento