رفتن به مطلب

پرواز به آدانا از وان

پرواز‌های ارزان‌قیمت را بیابید
.

پرواز به آدانا از وان

پروازهای وان - آدانا با Destinia با بهترین قیمت های بازار از(Van-Ferit Melen) وان به (آدانا, آدانا-اینجرلیک) آدانا پرواز کنید. برای بررسی دسترس بودن و رزرو پرواز آدانا - وان خود، به کادر بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیمایی آدانا - (فرودگاه Van-Ferit Melen) وان (فرودگاه آدانا, آدانا-اینجرلیک) خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم آدانا - وان، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی هستید، می توانید نوع پرواز خود را فیلتر کنید.

اطلاعات

وانو آدانا در فاصله 731 کیلومتری از یکدیگر قرار دارند که مدت تخمینی پرواز میان ‌آن‌ها 01:03 ساعت است (این میزان ممکن است بسته به آب و هوا یا مسیرهای هوایی متغیر باشد)

فرودگاه های نزدیک به آدانا

آدانا (ADA):

فاصله از فرودگاه آدانا تا مرکز آدانا برابر است با 2.341 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه آدانا (ADA)

آدانا-اینجرلیک (UAB):

فاصله از فرودگاه آدانا-اینجرلیک تا مرکز آدانا برابر است با 9.88 کیلومتر.

هتل های نزدیک به فرودگاه آدانا-اینجرلیک (UAB)

همه فرودگاه‌های آدانا

پروازها به مقصد آدانا

پروازهای به مقصد آدانا (ترکیه) که بیش از همه مورد درخواست کاربران قرار گرفته است. در جدول زیر پروازها از چند شهر مهم به مقصد آدانا (ترکیه) نشان داده شده اند.مقصد‌های برتر در ترکیه

پرواز خود از آدانا (ترکیه) به مهم ترین شهرهای جهان رزرو کنید. در کادر زیر پروازها از آدانا (ترکیه) به مهم ترین شهرها آمده است.

لیست

نقشه

زمان

پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Van

29°C

  • 7 کیلومتردرساعت - viento
پیش‌بینی هوا برای امروز: ()

Previsión del tiempo para hoy: Adana

32°C

  • 9 کیلومتردرساعت - viento